Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Samorządowy portal internetowy

Gmina Kroczyce

kroczyce.pl

Perła Polskiego Krajobrazu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Konkurs Zostańcie w Zawierciu. Ostatnia prosta do kariery!

 

CENTRUM INICJATYW LOKALNYCH W ZAWIERCIU INFORMUJE, ŻE pozostało już tylko 9 dni na zgłoszenie się do konkursu „Zostańcie w Zawierciu” adresowanego do mieszkańców naszego powiatu. Wszystkim niezdecydowanym przypominamy, że na 8 zwycięzców czekają płatne praktyki z możliwością późniejszego stałego zatrudnienia! Formuła konkursu przewiduje, że każda osoba, która dopełni formalności, ma równe szansę na zdobycie głównej nagrody. Kolejność nadsyłania zgłoszeń nie jest brana pod uwagę.

 

Konkurs „Zostańcie w Zawierciu”, organizowany przez Centrum Inicjatyw Lokalnych, to niepowtarzalna szansa na wygranie płatnych praktyk i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w prestiżowych firmach i instytucjach z terenu powiatu zawierciańskiego. Adresowany jest do utalentowanych studentów i absolwentów uczelni wyższych. Ma on zapobiec wyjazdom młodych ludzi do innych regionów Polski w poszukiwaniu pracy. Celem konkursu jest również zwrócenie uwagi lokalnych pracodawców na kapitał intelektualny i możliwości mieszkańców powiatu zawierciańskiego.


– „Zachęcam wszystkich niezdecydowanych, aby wzięli udział w konkursie. Zadania sformułowane przez pracodawców nie są trudne, a rozwiązanie ich daje realną szansę na dobry start w karierze zawodowej. Przypomnijmy, że pracodawcy wyrazili chęć dalszej współpracy z najlepszymi praktykantami, już na podstawie umowy o pracę” –przekonuje Paweł Abucki, wiceprezes Centrum Inicjatyw Lokalnych.

 

Odbycie praktyk w firmach i instytucjach partnerskich konkursu „Zostańcie w Zawierciu” umożliwi studentom i absolwentom nabycie faktycznych umiejętności m.in. z zakresu marketingu, public relations, zarządzania zasobami ludzkimi, pracy socjalnej, czy budownictwa i architektury. Co ważne, pracodawcy wspólnie podkreślają, że nie chodzi im tylko o pozyskanie pracownika na okres wakacyjny. Ufundowanie praktyk ma na celu przede wszystkim wyłonienie najzdolniejszych osób, na które czekać będzie możliwość stałego zatrudnienia.

 

W konkursie „Zostańcie w Zawierciu” mogą wziąć udział studenci III roku studiów licencjackich lub inżynierskich, III, IV, V roku studiów magisterskich, absolwenci studiów magisterskich, licencjackich, inżynierskich, studenci pierwszego lub drugiego roku magisterskich studiów uzupełniających, dziennych, zaocznych bądź wieczorowych, którzy nie mają ukończonego 30. roku życia.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę internetową www.zostancie.zawiercianin.pl, zapoznać się z regulaminem i ofertą praktyk, wybrać zadanie konkursowe i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Rozwiązane zadanie, nagrane na płycie CD, należy złożyć osobiście lub przesłać na adres: Centrum Inicjatyw Lokalnych, ul. Senatorska 14, 42-400 Zawiercie do 30.05.2012 r.

 

Informacje dodatkowe:

Bartłomiej Mortas                

Tel.:  785 619 835

e-mail: mortas@cil.org.pl

22

MAJ

2012

2781

razy

czytano

1201/1283

kroczyce.pl

Najnowsze aktualności

Wirtualny spacer

Logo serwisu.

iTV Kroczyce

Logo serwisu.

Nagrania z sesji

Logo serwisu.

Fotowoltaika

Logo serwisu.

Ważne linki

System informacji przestrzennej

Informacje o planowanych pomiarach PEM

SOW System Obsługi Wsparcia

SEKAP

ePUAP

Zdjęcie:
Logo serwisu.

Kroczyce

Perła Polskiego
Krajobrazu

Zdjęcie:
Zdjęcie:

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.