Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Samorządowy portal internetowy

Gmina Kroczyce

kroczyce.pl

Perła Polskiego Krajobrazu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kompetentny Lider - dobre praktyki edukacyjne w gminie Kroczyce

W okresie 03.09.2012 r. – 28.02.2013 na terenie gminy Kroczyce będzie realizowany projekt pn.: Kompetentny Lider - dobre praktyki edukacyjne w gminie Kroczyce  przez mikroprzedsiębiorstwo Krzysztof Peroń PROBUS z siedzibą w Zawierciu. Projekt realizowany będzie w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Zawierciu.  

 

Celem projektu jest zwiększenie aktywności wśród 15 przedstawicieli lokalnej społeczności w działaniach na polu rozwoju edukacji w gminie Kroczyce poprzez ukończenie cyklu szkoleń i seminariów zwiększających ich kompetencje.

 

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY.

 

Do udziału w projekcie zostaną zakwalifikowane osoby, które podejmują aktywne działania na terenie gminy Kroczyce na rzecz rozwoju edukacji oraz motywacji do aktywnej edukacji. Przedstawiciele lokalnej społeczności zainteresowani udziałem w projekcie wypełnią formularz zgłoszeniowy dostępny w biurze projektu, Urzędzie Gminy Kroczyce, Starostwie Powiatowym w Zawierciu, a także na stronie internetowej PROBUS.

 

Formularz można składać w terminie od 5.09.2012 do 19.09.2012. Osoby, które wypełnią formularz zostaną zaproszone na spotkanie rekrutacyjno-informacyjne, którego termin i miejsce zostanie podany na stronie www.probus4u.eu.

 

Informacje nt. projektu dostępne są na stronie internetowej www.probus4u.eu oraz w biurze projektu (ul. Wierzbowa 16h, 42-400 Zawiercie, tel. 32 6703520).

 

Wsparcie w ramach projektu obejmuje organizację spotkań szkoleniowych stacjonarnych oraz wyjazdowych, a także otwartych seminariów dla Liderów i mieszkańców gminy. W ramach projektu zostanie wydrukowana również publikacja pn. „Lider w mojej gminie - dobre praktyki”. Celem wydania publikacji będzie przedstawienie najbardziej aktywnych liderów i liderek z terenu gminy co pozwoli na upowszechnienie najlepszych praktyk edukacyjnych podejmowanych przez liderów.

 

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX –Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 – Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

 

13

WRZ

2012

2637

razy

czytano

1250/1356

kroczyce.pl

Najnowsze aktualności

Wirtualny spacer

Logo serwisu.

iTV Kroczyce

Logo serwisu.

Nagrania z sesji

Logo serwisu.

Fotowoltaika

Logo serwisu.

Ważne linki

System informacji przestrzennej

Informacje o planowanych pomiarach PEM

SOW System Obsługi Wsparcia

ePUAP

Zdjęcie:
Logo serwisu.

Kroczyce

Perła Polskiego
Krajobrazu

Zdjęcie:
Zdjęcie:

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.