Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Samorządowy portal internetowy

Gmina Kroczyce

kroczyce.pl

Perła Polskiego Krajobrazu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dowiedz się jak profesjonalnie zarządzać kadrami NGO


Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych (NGO) 29 września 2012 r. do udziału w szkoleniu pt. „Profesjonalne zarządzanie kadrami NGO”.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Będzie miało miejsce 29 września 2012 r. (sobota) w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej mieszczącej się przy ul. Piastowskiej 1 w Zawierciu (budynek MOK „CENTRUM”) od godziny 9.00. Szkolenie poprowadzi pan Adrian Kowalski. Całość trwać będzie 8 godzin lekcyjnych. Przewidziano przerwy na posiłek.

Szkolenie dotyczy wykorzystywania potencjału, nagradzania pracowników, wolontariuszy i członków NGO. Prowadzący szkolenie jest członkiem Międzynarodowej Organizacji ASHOKA – innowatorzy dla dobra publicznego, laureatem konkursu „Śląskie na 5” w kategorii osobowość, założycielem Fundacji ULICA, zdobywcą Złotego Laura Umiejętności i Kompetencji - nadanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny  pod adresem: http://zawiercianin.pl/dokumenty/formularz_zglosz2609.doc. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu, zostaną o tym poinformowane telefonicznie.

Rekrutacja na szkolenie pt. „Profesjonalne zarządzanie kadrami NGO” trwa do 26 września 2012 r.

Formularz należy wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych, ul. Senatorska 14, 42-400 Zawiercie (godz. 7-15) lub faxem na numer (32) 6702014. Można również złożyć go w formie elektronicznej wypełniając formularz dostępny na stronie zawiercianin.pl. Formularz należy przesłać na adres: piatek@cil.org.pl. Osoby zakwalifikowane na szkolenie, których organizacje nie przystąpiły do tej pory do projektu „Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych”, proszone są o przygotowanie na szkolenie następujących informacji: NIP, REGON, kod PKD organizacji (w przypadku gdy organizacja nie podpisywała jeszcze deklaracji uczestnictwa w projekcie) oraz zabranie dowodu osobistego. Dane te będą niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

25

WRZ

2012

2633

razy

czytano

1117/1228

kroczyce.pl

Najnowsze aktualności

Wirtualny spacer

Logo serwisu.

iTV Kroczyce

Logo serwisu.

Nagrania z sesji

Logo serwisu.

Fotowoltaika

Logo serwisu.

Ważne linki

System informacji przestrzennej

Informacje o planowanych pomiarach PEM

SOW System Obsługi Wsparcia

SEKAP

ePUAP

Zdjęcie:
Logo serwisu.

Kroczyce

Perła Polskiego
Krajobrazu

Zdjęcie:
Zdjęcie:

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.