Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Samorządowy portal internetowy

Gmina Kroczyce

kroczyce.pl

Perła Polskiego Krajobrazu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kompetentny Lider dobre praktyki edukacyjne w gminie Kroczyce - promocja szkoleń

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego a realizowany przez firmę „PROBUS” w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Zawierciu na terenie gminy Ogrodzieniec  „Kompetentny Lider – dobre praktyki edukacyjne w gminie Kroczyce” rusza pełną parą.

Miesiąc wrzesień obfitował w spotkania z potencjalnymi uczestnikami, którzy licznie gromadzili się w biurze projektu po ogłoszeniu przez Koordynatora naboru uczestników. Ostatecznie, podczas zorganizowanego w gminie spotkania rekrutacyjno-informacyjnego z końcem września pojawiło się wielu chętnych do wzięcia udziału w szkoleniach przewidzianych programem. Uczestników projektu wyłonił proces rekrutacji przeprowadzony przez koordynatora projektu.

Ostatecznie do projektu zostało zakwalifikowanych 15 osób, które aktywnie działając podejmują trud  walki o rozwój edukacyjny w gminie Kroczyce. W grupie znajdują się zarówno już działający liderzy w dziedzinie edukacji, kultury, szeroko pojętego rękodzieła, społecznicy, czy przedstawiciele administracji, jak również Ci, którzy poprzez swój zapał do działania również chcą wspierać i przewodzić lokalnym grupom.  

W październiku rozpoczną się pierwsze spotkania grupy lokalnych liderów. Już 27.10 w siedzibie Agencji Pracy ARK w Zawierciu uczestnicy pobiorą pierwsze „lekcje” kształtujące ich osobowość i charyzmę z profesjonalnym trenerem. Podczas zajęć organizator zapewni nie tylko doskonałą atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń, ale również materiały szkoleniowe i catering.

Na liderów, którzy zakwalifikowali się do uczestnictwa w projekcie czeka szereg atrakcji, m.in. trzydniowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny, dzięki któremu będą mogli bliżej się poznać,  zapoczątkować wspólne inicjatywy. 

Informacji dotyczących realizowanych działań można zasięgnąć w biurze projektu (ul. Wierzbowa 16h, 42-400 Zawiercie), stronie www.probus4u.pl oraz pod numerem telefonu 326703520.

12

PAŹ

2012

2607

razy

czytano

1145/1259

kroczyce.pl

Najnowsze aktualności

Wirtualny spacer

Logo serwisu.

iTV Kroczyce

Logo serwisu.

Nagrania z sesji

Logo serwisu.

Fotowoltaika

Logo serwisu.

Ważne linki

System informacji przestrzennej

Informacje o planowanych pomiarach PEM

SOW System Obsługi Wsparcia

SEKAP

ePUAP

Zdjęcie:
Logo serwisu.

Kroczyce

Perła Polskiego
Krajobrazu

Zdjęcie:
Zdjęcie:

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.