Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Samorządowy portal internetowy

Gmina Kroczyce

kroczyce.pl

Perła Polskiego Krajobrazu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ankieta dot. oceny potrzeb inwestycyjnych w zakresie zaopatrzenia w wodę przeznaczoną do spożycia przez ludzi, w perspektywie finansowej 2021-2027

Ministerstwo Infrastruktury rozpoczęło projekt pn. „Program Inwestycyjny w zakresie poprawy jakości i ograniczenia strat wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi”. Podstawą do opracowania programu są zobowiązania dotyczące pełnego wdrożenia unijnej dyrektywy w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (98/83/WE) oraz wejścia w życie nowej Dyrektywy 2020/2184. Celem ankiety jest zebranie informacji dotyczących problemów zaopatrzenia w wodę ludności na obszarze kraju oraz określenie niezbędnych inwestycji, które umożliwia gminom i podmiotom odpowiedzialnym za gospodarkę wodociągową pełną realizację ich obowiązków.  

W imieniu Ministerstwa Infrastruktury prosimy o wypełnienie ankiety elektronicznej dotyczącej zaopatrzenia w wodę, przeznaczoną do spożycia przez ludzi.

 

Ankieta sondażowa zamieszczona jest na stronie www.arcadis.com.pl i zbiera bardziej szczegółowe informacje. Pytania skierowane są do osób pracujących w gminach, przedsiębiorstwach wodociągowo-kanalizacyjnych oraz organach kontrolujących. Poniżej znajdziesz trzy ankiety sondażowe dedykowane różnym grupom. Zapoznaj się z ich opisem i wypełnij tę, która definiuje Twój aktualny status.

Ponadto uruchomiona została strona internetowa, dostępna TUTAJ, na której znajdują się ankiety do konsumentów, ekspertów, właścicieli lub administratorów dużych obiektów priorytetowych oraz przedsiębiorstw spożywczych.

Termin na wypełnienie ankiet to 02.02.2021 r.

 

Zadbajmy o przyszłość polskiej kranówki!

21

STY

2021

518

razy

czytano

452/1271

kroczyce.pl

Najnowsze aktualności

Wirtualny spacer

Logo serwisu.

iTV Kroczyce

Logo serwisu.

Nagrania z sesji

Logo serwisu.

Fotowoltaika

Logo serwisu.

Ważne linki

System informacji przestrzennej

Informacje o planowanych pomiarach PEM

SOW System Obsługi Wsparcia

SEKAP

ePUAP

Zdjęcie:
Logo serwisu.

Kroczyce

Perła Polskiego
Krajobrazu

Zdjęcie:
Zdjęcie:

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.