Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Samorządowy portal internetowy

Gmina Kroczyce

kroczyce.pl

Perła Polskiego Krajobrazu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

 
Dom Kultury w Kroczycach zaprasza na Festiwal Piosenki Poetyckiej JURA.  Już 29 lipca o 19:00 na scenie Amfiteatru w Kroczycach wystąpią:
 
Magdalena Leśniak - wokalistka z kilkuletnim doświadczeniem scenicznym. Od wielu lat występuje zarówno na małych jak i wielkich scenach, początkowo współpracując z lokalnymi zespołami z Zawiercia, obecnie z wieloma muzykami i zespołami ze Ślaska. Jest absolwentką Zespołu Szkół Muzycznych w Dąbrowie Górniczej w klasie fortepianu i absolwentką Prywatnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej I-go i II-go stopnia „Nice Noise” w Katowicach w klasie wokalu. Obecnie uczęszcza do Akademii Musicalu i Muzyki Rozrywkowej „Cool Music School” w Katowicach gdzie dalej pielęgnuje i poszerza umiejętności wokalne oraz umiejętności gry na fortepianie. Osobiście cały czas działa aktywnie w przedsięwzięciach organizowanych na terenie Śląska i okolic. Jest członkinią Zespołu Wokalnego Musiacalu „Karol”, którego premiera odbyła się 25 lutego 2017 roku w Tauron Arenie w Krakowie, gdzie współpracowała między innymi z Jackiem Kawalcem, Agnieszką Kaczorowską, Anią Wyszkoni, Piotrem i Wojciechem Cugowskimi czy Edytą Geppert. 

Miro Witek - Miro pisze teksty, komponuje muzykę i sam wykonuje własne utwory. Ma świetny głos i wspaniale gra na gitarze. Często koncertuje w tym również ze znanymi postaciami ze sceny muzycznej. Jest prawdziwym artystą, a poza tym wspaniałym i serdecznym człowiekiem. Od 30-tu lat pisze teksty i muzykę. Zagrał setki koncertów, w tym z wieloma znanymi zespołami rockowymi z Polski. Występował przy wielu wernisażach i wystawach fotograficznych. Teksty Miro Witka mówią o miłości, wolności, przyjaźni i szacunku do drugiego człowieka. Za piosenkę Nigdy więcej wojny, która sprzeciwiała się walkom i wojnom, będąc w wojsku w 1988 roku oraz za głoszenie poglądów pacyfistycznych miał zostać skazany na karę więzienia. 

Kapela Hanki Wójciak - zespół powstał w Krakowie, gra muzykę z pogranicza world music, folku, piosenki autorskiej. Hanka Wójciak to wokalistka, autorka tekstów i muzyki, dziennikarka, aktorka. Jako rodowita góralka znakomicie operuje białym głosem. Improwizując wykorzystuje rejestr gwizdkowy oraz śpiew gardłowy rodem z Mongolii i Tuvy. Laureatka III nagrody Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej 2008, I nagrody 46. Studenckiego Festiwalu Piosenki 2010 oraz II nagrody Festiwalu Twórczości Korowód 2011. Hanka uczyła się śpiewu eksperymentalnego i improwizacji na warsztatach takich mistrzów jak: Olga Szwajgier, Gendos, Sainkho Namtchylak, Iva Bittova. Współpracowała m.in. Z Jarkiem Śmietaną (płyta „Psychodelic of Jimi Hendrix”), Anną Treter (płyta „Wielki wiatr”), Kubą Ostaszewskim (wokale do spektaklu „Romeo i Julia” w reżyserii Agaty Dydy – Gracz, Teatr Scena STU), Tadeuszem Kulasem (wokale do spektaklu „Karamazow” w reżyserii Jacka Orłowskiego, Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź) zespołem Naked Mind (płyta „Remeber me”).

 
Wstęp bezpłatny. 
Link do wydarzenia na Facebooku:  goo.gl/pj6P7C

25

LIP

2017

1566

razy

czytano

773/1227

kroczyce.pl

Najnowsze aktualności

Wirtualny spacer

Logo serwisu.

iTV Kroczyce

Logo serwisu.

Nagrania z sesji

Logo serwisu.

Fotowoltaika

Logo serwisu.

Ważne linki

System informacji przestrzennej

Informacje o planowanych pomiarach PEM

SOW System Obsługi Wsparcia

SEKAP

ePUAP

Zdjęcie:
Logo serwisu.

Kroczyce

Perła Polskiego
Krajobrazu

Zdjęcie:
Zdjęcie:

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.